Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Smakowita Bistro Tadeusza Kościuszki. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Marcin
24 maj 2026 o 13:55
Bardzo smaczne,jak domowe.
Michal
13 kwi 2026 o 16:56
Wszystko super. Naleśniki bardzo smaczne
Łukasz
14 mar 2026 o 16:36
Jak na pierwszy raz pozytywnie
Elżbieta
5 mar 2026 o 17:06
Jedzenie bardzo dobre ale dają tak małe opakowania,że ledwo się to mieści, pakują w woreczki w których gromadzi się np. sos bo opakowanie jest za małe. I to jest duży minus.
Aleksandra
26 lut 2026 o 17:50
Rosół pachniał ściekami, aż mi się żołądek przewracał. A do tego zupa była zapakowana do góry dnem w torebce. Bardzo kiepska i obrzydliwa.
Dawid
12 lut 2026 o 16:52
bardzo dobre
Olimpia
5 lut 2026 o 11:38
Pyszne jedzenie w atrakcyjnych cenach
Kamil
30 sty 2026 o 16:06
Jak chodzi o żurek,bo to zamawiałem dwa razy to mogę polecić