SMAKOWITA BISTRO TADEUSZA KOśCIUSZKI

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 61 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Smakowita Bistro Tadeusza Kościuszki. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

24 maj 2026 o 13:55 Bardzo smaczne,jak domowe.
13 kwi 2026 o 16:56 Wszystko super. Naleśniki bardzo smaczne
14 mar 2026 o 16:36 Jak na pierwszy raz pozytywnie
5 mar 2026 o 17:06 Jedzenie bardzo dobre ale dają tak małe opakowania,że ledwo się to mieści, pakują w woreczki w których gromadzi się np. sos bo opakowanie jest za małe. I to jest duży minus.
26 lut 2026 o 17:50 Rosół pachniał ściekami, aż mi się żołądek przewracał. A do tego zupa była zapakowana do góry dnem w torebce. Bardzo kiepska i obrzydliwa.
12 lut 2026 o 16:52 bardzo dobre
5 lut 2026 o 11:38 Pyszne jedzenie w atrakcyjnych cenach
30 sty 2026 o 16:06 Jak chodzi o żurek,bo to zamawiałem dwa razy to mogę polecić